Worldee – Plánovač cest a Cestovatelský deník v jednom

Baví tě si plánovat cesty s předstihem, objevovat nová místa a pořizovat záběry? Pokud ano, tak máš určitě spousty fotek ze svých předešlých cest a máš i cestovatelské plány do budoucna. Nebylo by super, kdyby existovala aplikace ušitá na míru takovým potřebám? No, tak teď už taková existuje – Worldee – web a mobilní aplikace pro Android a iOS, která spojuje v jedno cestovatelskou inspiraci, plánování cest a cestovatelský deník.

Worldee, moderní cestovatelský deník do kapsy

Co je Worldee a jak se používá? Ve zkratce, Worldee je moderní cestovatelský deník, který se ti vleze to notebooku nebo telefonu a bude tě doprovázet na cestách. V něm si můžeš uložit všechny své cestovatelské vzpomínky a zmapovat si nový itinerář. Po návratu z tvých cest pak můžeš jednoduše ukázat své fotky přátelům a rodině pomocí snadno nastavitelné slideshow. Cestování nikdy nekončí, a tak si poté můžeš začít plánovat další cestu a nechat se inspirovat ostatními cestovateli.

Worldee web, worldee.com

Worldee ti také pomůže vyřešit mnoho problémů, se kterými se moderní cestovatelé setkávají. Jelikož cestujeme často, je snadné zapomenout místa a země, které jsme navštívili před nějakou dobou, ale Worldee ti pomůže si udržet přehled o všech cestách, které jsi zažil. Tvá cestovatelská historie je vždy jen pár kliknutí nebo ťuknutí vzdálená, právě na tvém Worldee profilu.

Navíc si také všichni během cest pořídíme miliony fotek, ale díky Worldee si je můžeš uložit napořád. Jako bonus je navíc budeš mít automaticky zorganizované podle času a místa na vytvořené timeline. Slideshow ti uložením tvých nejlepších fotek, map itineráře a timeline také umožní sdílet cestovatelské příběhy s přáteli a rodinou. A když nevíš, kam se vydat dál – můžeš vždy najít inspiraci ve Worldee cestovatelské komunitě.

Snadné plánování tvé příští cesty

První užitečnou funkcí Worldee je Plánovač cest. Worldee plánovač cest ti umožní vytvořit vlastní plán a sdílet jej s přáteli tím, že si je přidáš jako spolucestovatele. Už žádné používání zápisníků a tužek, online dokumentů a milionů otevřených oken vyhledávače, jen aby sis naplánoval blížící se cestu. Přejdi k Worldee!

Worldee plánovač cest, worldee.com

Začni tím, že výletu dáš jméno a nastavíš si datum cesty – můžeš použít buď přesná data, rozmezí nebo si jen vybrat měsíc, pokud si ještě nejsi jistý, kdy pojedeš – a poté napsat na seznam všechna místa, která chceš na této cestě navštívit. Pak se přesuň k itineráři a naplánuj si cestu! Místa, která chceš navštívit, sem můžeš přidat, stejně tak si můžeš rozvrhnout, do jakých měst se podíváš a jak se mezi nimi budeš dopravovat, ať už busem, vlakem, autem nebo letadlem.

Jakmile budeš mít cestu naplánovanou, nezapomeň si zkontrolovat všechny dokumenty a zařizování, které je třeba. Snadno si vytvoříš checklist všech věcí, které budeš potřebovat, jako například zařídit s víza, koupit pojištění, pronajmout auto, aby ti nic nevypadlo.

Worldee plánovač cest ti také umožní si nastavit soukromí, pokud budeš chtít sdílet cestu s tvými kamarády či fanoušky, nebo si ji necháš pro sebe.

Přemýšlíš, že bys navštívil zemi, ale nevíš, jaká krásná místa tam stojí za to vidět? Tak se určitě nech inspirovat ostatními Worldee cestovateli! Plánovač cest zkontroluje zapsané cesty, které zahrnují města a země na tvém wishlistu a ukáže ti jejich itineráře. Docela cool, ne? Plánování další cesty ještě nikdy nebylo tak zábavné a snadné!

Cestovní inspirace ve Worldee plánovači cest, worldee.com

Cestovatelské vzpomínky po ruce kdykoliv, kdekoliv

Víš, kolik zemí jsi navštívil? Když se nás na tohle někdo zeptá, tak většinou začneme vzpomínat a počítat a zcela jistě na jednu nebo dvě země zapomeneme. Ale díky Worldee už nemusíš počítat v hlavě. Místo toho si můžeš jednoduše vše zobrazit ve svém profilu a vytvořit si krásnou cestovatelskou mapu, kterou ti budou moci všichni vidět.

Worldee cestovatelská mapa na základě profilu, worldee.com

Worldee ti umožní snadno zaznamenat cestu z minulého týdne nebo cestu, na které jsi byl před lety. Začneš tím, že nahraješ fotky tvé cesty. Pokud je uploaduješ z mobilu nebo foťáku, Worldee rozezná datum a místo, kde byly fotky pořízeny a automaticky ti vytvoří itinerář cesty. Navíc si můžeš cestu upravit a změnit datum návštěv míst, pokud budeš chtít. Cestu taky můžeš vytvořit manuálně tak, že přidáš místa, která jsi navštívil, a připojíš k nim fotografie.

Nezapomeň si zaznamenat všechna místa a města, která jsi navštívil, aby se ti zobrazila úplná mapa tvého výletu! Worldee cestovatelský deník ti umožní zapisovat tvou cestu den po dni, označit místa, která jsi navštívil, i dopravní prostředky, které jsi využil při cestování z místa na místo. Aby tvé vzpomínky byly co nejlepší, zkus přidat alespoň jednu fotku pro každé navštívené místo. Až budeš jednou chtít o tomto výletě vyprávět, budeš moci snadno vytvořit slideshow, vytvořenou z těchto fotek, poskládaných chronologicky.

Záznam cesty ve Worldee, wordlee.com

Jak si postupně budeš zaznamenávat další cesty ve tvém Worldee profilu, bude se cestovatelská mapa postupně vybarvovat. Na tvém profilu si také zobrazíš, kolik zemí jsi již navštívil, kolik výletů jsi podniknul a kolik fotek a videí jsi nahrál. Uvidíš zde také seznam nejnavštěvovanějších míst a výběr z nejlepších fotek, které se tvým sledujícím nejvíce líbí. Všechny tyhle funkce jsou dostupné pod jednou střechou, ve tvé kapse v aplikaci Worldee nebo ve vyhledávači.

Spoj se s podobnými cestovateli

Poslední funkcí, která stojí za zmínku, je sociální funkce Worldee. Nejde jen o to vytvořit záznamy cest, které jsi podniknul, ale také o to propojit se s ostatními cestovateli s podobným mindsetem, kteří navštívili stejná místa jako ty nebo o nich sní. Ve Worldee můžeš sledovat ostatní cestovatele, komentovat jejich fotky a lajknout jejich cesty. A stejně tak oni tobě!

Pokud rád cestuješ, máš vzpomínky na výlety, které stojí za to sdílet a rád plánuješ cesty, je pro tebe Worldee nezbytná cestovatelská vychytávka. Sdílej fotky, přidej místa a země, které jsi navštívil a plánuj si budoucí cesty! Spoj se s cestovateli se stejným zápalem pro cestování, jako máš ty a nepřestávej cestovat!

Rádi poznáváte nová místa?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a objevujte svět zážitků!

Přihlášením souhlasíte se zasíláním marketingových sdělení. Odhlásit se můžete kdykoli. GDPR OutdoorTrip